Korektor na haluxy Thomsenova dlaha

€18,80 –31 %
Korektor na haluxy THOMSENOVA DLAHA
€18,80 –31 % €12,90 / pár
NA SKLADE

Dlaha odstráni napätie a bolesť vybočeného palca po namáhavom dni v práci. Pomôcku navlečiete na palec a môžete relaxovať.

Problémy s vybočeným palcom prinášajú obmedzenia. Sprevádzajú každý návrat z práce, obťažujú pri športe alebo pokazia dovolenku. Bolesť kĺbu je spôsobená zmenou v uhle palca voči 1. metatarzálnej kosti. Korektor na haluxy - THOMSENOVA DLAHA je pomôcka špeciálne vyvinutá na korekciu uhla vybočenia palca (Hallux Valgus). Už po 10 dňoch pravidelného používania prichádza úľava od bolesti v kĺbe palca.

POHODLNÁ CHÔDZA alebo VRÁTIME PENIAZE!

Top vlastnosti korektora na haluxy THOMSENOVA DLAHA

  • Vyrovná a fixuje palec
  • Odstráni napätie, bolesť a pichanie v kĺbe palca
  • Nastavenie dĺžky aj šírky pomocou pásu
  • Hygienické a bezpečné materiály

Balenie obsahuje 1 pár

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je používanie korektora na haluxy - THOMSENOVA DLAHA dôležité?

Hlavný dôvod na používanie THOMSENOVEJ DLAHY je úľava od bolesti, ktorá je typickým symptómom Hallux Valgus. Druhý dôvod je spomalenie procesu vybočenia palca. Je jedno či ste Hallux Valgus zdedili alebo ste ho nadobudli nosením nevhodného typu obuvi, THOMSENOVA DLAHA je pomôcka, ktorá funguje v oboch prípadoch.

Čím je korektor na haluxy THOMESENOVA DLAHA výnimočná?

Na trhu nájdete veľa podobných produktov, ktoré imitujú THOMSENOVU DLAHU. Aj keď je dizajn často podobný, líšia sa v použitých materiáloch, ktoré priamo ovplyvňujú funkciu pomôcky. Korektor na haluxy - THOMSENOVA DLAHA má dotykové plochy z mäkkej EVA peny a telo z pevného plastu, ktorý dokáže bez problémov udržať palec v rovnej polohe. Rozdiely sú aj v kvalite suchého zipsu, ktorý je použitý na upevnenie THOMSENOVEJ DLAHY na chodidlo.

Korektor na haluxy - THOMSENOVA DLAHA

Kde môžem THOMSENOVU DLAHU použiť?

Použitie korektora THOMESENOVA DLAHA je striktne obmedzené len počas relaxovania a spánku, kedy sú chodidlá pokojné a uvoľnené. Fixovanie vybočeného palca je pevné a preto nie je vhodné s THOMSENOVOU DLAHOU chodiť a nie je vhodná do obuvi. Veľmi častým spôsobom používanie je fixovanie palca po operácii Hallux Valgus, kedy je potrebné zabrániť pohybu palca.

Ideálny spôsob použítia THOMSENOVEJ DLAHY.

V ideálnom svete by použitie korektora THOMSENOVA DLAHA prebiehalo takto: Po náročnom dni v práci a povinostiach v domácnosti si oddýchnete v horúcej kúpeli a pripravíte sa na spánok. Natiahnete sa na sedaciu súpravu, pustíte televízor s obľúbeným programom a nasadíte si na palec THOMSENOVÚ DLAHU. Večerný relax sa práve začína. Korektor na haluxy postupne narovnáva uvoľnený palec.

Pre koho je korektor na vybočený palec - THOMESENOVA DLAHA určený?

Pomôcka je vyvinutá pre ľudí s vybočením palca (Hallux Valgus) v počiatočnom a strednom štádiu. Korektor na haluxy THOMSENOVA DLAHA nie je vhodný pre pokročilé štádium vybočenia palca ako: prekrytie palca s druhým prstom, palec tlačí a vychyluje 2. a 3. prst na nohe. V prípade pochybnosti o tom, či je pre Vás pomôcka vhodná, konzultujte použitie pomôcky s ortopédom.

Korektor na haluxy - THOMSENOVA DLAHA rozmery

Podrobné špecifikácie koretora na haluxy - THOMESENOVA DLAHA

  • Veľkosť je univerzálna - možnosť nastaviť dĺžku a šírku
  • Dĺžka plastovej dlahy je 13 cm
  • Flexibilný plast, EVA pena, suchý zips, koženka
  • Varianty zvlášť pre ľavú a pravú nohu

Ako správne používať korektor na haluxy THOMESENOVA DLAHA?

Korektor nasaďte vždy len na čisté chodidlo. Pomôcku nasaďte tak, aby koženková časť smerovala k druhej nohe. Koženková časť je na kĺbe palca. Modrý prevlečte cez otvor v plastovej dlahe. Suchým zipsom zafixujte pás v pohodlnej polohe. V prípade, že Vás korektor tlačí upravte pozíciu korektora alebo uvolnite pás so suchým zipsom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: