Pomôcka na vybočený palec Black Bandage

€14,90 / pár
NA SKLADE

Textilná bandáž vyrovná Hallux Valgus a uvoľni bolesťivé napätie v kĺbe.

POHODLNÁ CHÔDZA alebo VRÁTIME PENIAZE!

Top vlastnosti textilnej bandáže:

  • Vyrovná vybočený palec na nohe
  • Zmierni napätie a bolesť v kĺbe palca
  • Najväčšie možnosti nastavenia zo všetkých produktov v ponuke
  • Produkt môžete prať v pračke

Korektor na haluxy - BLACK BANDAGE účinne koriguje uhol vybočenia palca. Palec je pomocou pásov so suchým zipsom pripevnený k pevnej dlahe, ktorá znemožní jeho vybočenie. Palec je vždy dokonale rovný. Kĺb, šlachy a svaly palca sú uvoľnené. Pulzujúca bolesť a pichanie po pár dňoch používania odoznejú. BLACK BANDAGE nie je vhodná na používanie v topánke.

Balenie obsahuje 1 pár

Doprava od 2,50€
 
Telefonická objednávka (PO - PIA 8:00 - 15:00)
 
02/22200550
 
Viac informácii o produkte nájdete v dolnej časti stránky

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je používanie korektora BLACK BANDAGE dôležité?

Palec je najviac zaťažený prst na nohe. Každý krok vedie cez palec. Záťaž kĺbu a svalov napojených na palec je dôvod prečo Hallux Valgus bolí. Ak poloha palca nie je aspoň niekoľko minút denne korigovaná, dostaví sa bolesť. Korektor na haluxy - BLACK BANDAGE vyrovná palec a uvolni príslušne svaly. Ak si pri všetkých povinnostiach nájdete niekoľko minút denne na použitie bandáže, zbavíte sa bolesti a spravíte krok k prevencii proti progresii Hallux Valgus.

Čím je korektor na haluxy BLACK BANDAGE výnimočný?

Každé chodidlo je individuálne. Dĺžka prstov, šírka chodidla a výška nártu je u každého človeka rozdielna. Pomôcka BLACK BANDAGE má veľmi široké možnosti nastavenia. 3 suché zipsy Vám dajú možnosť dokonale prispôsobiť korektor chodidlu.

Korektor na haluxy - BLACK BANDAGE

Kde môžem korektor na haluxy BLACK BANDAGE použiť?

BLACK BANDAGE nie je určený na použitie v topánke. Ideálne použitie je v relaxačnej polohe pri TV, čítaní knihy, pri práci na PC alebo v spánku. Pohyb s pomôckou na nohe je obmedzený pretože nemá kĺb.

Alternatívne spôsoby použítia korektora na haluxy BLACK BANDAGE.

Účinné vyrovnanie palca je dôvod prečo je BLACK BANDAGE používaný po operácii kĺbu palca. Upozornenie: Pomôcka nie je vhodná na otvorenú ranu.

Je pomôcka BLACK BANDAGE pre mňa vhodná?

BLACK BANDAGE je vyvinutý pre ľudí s vybočeným palcom na nohe Hallux Valgus, ktorí pociťujú bolesť, napätie alebo pichanie v kĺbe. V prvej fáze Hallux Valgus je dobré použiť BLACK BANDAGE na prevenciu a spomalenie progresie. Ak máte pochybnosti o tom či je BLACK BANDAGE pre Vás vhodný, konzultujte použitie s ortopédom.

Korektor na haluxy - BLACK BANDAGE rozmery

Produktové špecifikácie

  • Veľkosť: univerzálna - vhodná pre ženy aj mužov. Pomôcku môžete ľubovoľne nastaviť.
  • Rozmery: Dĺžka dlahy je 14,5 cm, šírka je nastaviteľná
  • Materiál: Textil
  • Balenie obsahuje 1 pár

Ako mám korektor na haluxy BLACK BANDAGE správne používať?

Najdôležitejšie je BLACK BANDAGE používať na čistej a umytej nohe. Pred nasadením odlepte všetky suché zipsy. Chodidlo položte na otvorenú bandáž a začnite s upevnením palca o dlahu pomocou pásu. Následne zalepte pásy na nárte. Bandáž zatiahnite tak, aby nebola voľná ale nesmie obmedziť prúdenie krvi v chodidle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: