Pomôcka na vybočený palec Bandage Protect

€7,90 / ks
NA SKLADE

Koniec bolesti a červenej pokožke na kĺbe palca. Ochrana kĺbu palca - BANDAGE PROTECT zabráni poraneniu a dráždeniu kože na kĺbe palca.

Charakteristický symptóm Hallux Valgus je kĺb palca, ktorý pripomína hrču. Chôdza v úzkej obuvi spôsobuje oder, otlak alebo poranenie kĺbu. Ochrana kĺbu palca - BANDAGE PROTECT je elastická bandáž, ktorá chráni kĺb hrubým gélovým diskom. Počas chôdze s BANDAGE PROTECT necítite bolesť kĺbu. Učinok si všimnete už pri prvom použití.

POHODLNÁ CHÔDZA alebo VRÁTIME PENIAZE!

Top vlastnosti pomôcky na vybočený palec BANDAGE PROTECT

  • Spevní prednú časť chodidla
  • Prekryje a chráni kĺb palca
  • Odstráni bolesť z povrchu kĺbu
  • Pôsobí preventívne proti kuriemu oku a mozolu na kĺbe palca

Balenie obsahuje 1 ks

Doprava od 2,50€
 
Telefonická objednávka (PO - PIA 8:00 - 15:00)
 
02/22200550
 
Viac informácii o produkte nájdete v dolnej časti stránky

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je nosenie ochrany kĺbu BANDAGE PROTECT dôležite?

Neustále odieranie a šúchanie kĺbu palca o vnútro topánky dráždi kožu. Podráždenú, červenú kožu sprevádza pulzujúca bolesť a opuch. Ak sa dráždivý proces často opakuje, telo sa začne brániť tým, že koža na kĺbe palca zhrubne. Hrubá koža nie je estetická a púta pozornosť na kúpalisku, pláži alebo vo welness. Väčší problém ako estetika chodidiel je bolesť kĺbu, ktorá sa dostaví už po niekoľkých minútach chôdze v úzkej obuvi. Pomôcka ochrana kĺbu palca - BANDAGE PROTECT je prevencia aj riešenie problému v jednom. Mäkký disk z gélu vytvorí na kĺbe štít, ktorý absorbuje tlak na citlivé miesto.

Čím je ochrana kĺbu BANDAGE PROTECT výnimočná?

Pomôcky podobné BANDAGE PROTECT sú pomerne rozšírené. Na prvý pohľad sú všetky rovnaké a je ťažké rozoznať kvalitu a stupeň ochrany. BANDAGE PROTECT má gélový disk hrubý 2 - 4 mm s rozmerom 6 cm x 5 cm, ktorý 100% ochráni kĺb palca pred: tlakom, oderom a poranením od obuvi.

 

Kde môžem ochranu kĺbu palca BANDAGE PROTECT použiť?

Ochrana BANDAGE PROTECT je vhodná pre: tenisky, poltopánky, kopačky, uzavretú spoločenskú obuv, tanečnú obuv, čižmy, bežeckú obuv. Do lodičiek ochrana kĺbu BANDAGE PROTECT nie je vhodná, pretože lodičky sú na priehlavku hlboko vykrojené a pomôcku je vidieť.

Alternatívne spôsoby využitia ochrany kĺbu palca BANDAGE PROTECT

Ochranný účinok využijete aj v tvrdej obuvi ako sú: pracovné topánky, lyžiarky a korčule. Pomôcku si pochvaľujú aj ľudia po operácii Hallux Valgus, ktorí majú kĺb palca mimoriadne citlivý.

Je pre mňa ochrana kĺbu palca BANDAGE PROTECT vhodná?

BANDAGE PROTECT je špeciálne navrhnutá pre potreby ľudí s vybočeným palcom (Hallux Valgus). Ochranu kĺbu používajú aj športovci alebo ľudia v sklade a výrobe, ktorí trávia na nohách dlhé hodiny v tvrdej obuvi.Ochrana kĺbu palca - BANDAGE PROTECT_2

Produktové špecifikácie

  • Univerzálna veľkosť
  • Rozmery: veľkosť M (dĺžka: 9 cm, šírka 7,4 cm)  ochrana je vyrobená z elastického textilu, ktorý sa dokáže natiahnúť a prispôsobiť tvaru chodidila. Vo všeobecnosti je veľkosť M vhodná pre dámsku nohu a veľkosť L pre pánsku nohu.
  • Materiál: Syntetický textil, gél
  • Variant: Strih pomôcky je vhodný na ľavú aj pravú nohu (univerzálne použitie)

Ako mám ochranu kĺbu palca BANDAGE PROTECT správne používať?

Podobne ako pri ostatných pomôckach na nohu je dôležitá hygiéna. BANDAGE PROTECT navlečte vždy na čisté chodidlo. Palec natiahnite do malého otvoru a ostatné prsty do veľkého. Upravte pomôcku tak, aby Vás nikde neťahala a neobmedzovala. Ochranu kĺbu palca BANDAGE PROTECT môžete prať na 30° a nechajte vyschnúť pri izbovej teplote. Chráňte pred slnečným svetlom, pretože gél by mohol stratiť svoje ochranné vlastnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: