Bandaž na vybočený palec Bandage Gel Protect

€9,90 –10 %
Korektor na haluxy BANDAGE GEL PROTECT A
€9,90 –10 % €8,90 / ks
NA SKLADE

Multifunkčná pomôcka vyrovná palec a chráni kĺb v topánke. Pravidelné používanie odstráni opuch a bolesť palca.

  • Kombinácia korektora a chrániča kĺbu v jednej pomôcke
  • Vyrovná palec na nohe
  • Ochráni kĺb palca
  • Spevní prednú časť chodidla

Opuch a podráždenie kĺbu palca už skazili nejednu dovolenku alebo zážitok z behu. Pulzujúca bolesť v kĺbe sa môže dostaviť po pár hodinách ale aj po prvých krokoch. Je nevyspytateľná. Korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT eliminuje uvedené symptómy a vráti Vám pohodu pri dôležitých momentoch. 2 mm hrubý disk z mäkkého gélu je ako nezničiteľné brnenie, ktoré chráni citlivý kĺb pred obuvou. Ochranu cítite okamžite od prvého kroku. S BANDAGE GEL PROTEC na nohe sa nebojíte vybočenia palca športu, pretože medzi palcom a druhým prstom je gélový klin. Tomu sa hovorí komplexná ochrana vybočeného palca.

Balenie obsahuje 1 ks.

Doprava kuriérom 3,90€

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je dôležité nosiť korektor na haluxy BANDAGE GEL PROTECT?

Opuch, bolesť a červená koža na kĺbe palca pozná každý človek s Hallux Valgus. S vybočeným palcom na nohe nie je žiadna obuv dostatočne široká a pohodlná. Svadba, ples a večierok v elegantnej obuvi sú hotový horor. Korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT je overené riešenie problémov ľudí s Hallux Valgus. S pomôckou je kĺb izolovaný od obuvi a palec je vždy v rovnej polohe.

Čím je korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT výnimočný?

Korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT je jediný svojho druhu. Žiadny iný produkt na trhu neposkytne chodidlu 100% ochranu kĺbu a zároveň korekciu uhla palca v topánke. Elastický rukáv kopíruje tvar chodidla a pri športe sa nekrúti.

Korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT

Kde môžem korektor na vybočený palec BANDAGE GEL PROTECT použiť?

Pomôcka bola vyvinutá s cieľom univerzálneho použitia v: teniskách, vychádzkovej obuvi, čižmách, pracovnej obuvi. Korektor nie je z estetického dôvodu vhodný do lodičiek a sandálov. BANDAGE GEL PROTECTOR je obľúbený u športovcov a aktívnych ľudí s vybočeným palcom, pretože pri behu drží pevne na chodidle.

Alternatívne spôsoby použitia korektora na haluxy BANDAGE GEL PROTECT

Tak ako ostatné produkty v tejto kategórii je aj BANDAGE GEL PROTECT vyhľadávaný pacientmi po operácii Hallux Valgus. Pomôcka poskytne citlivému kĺbu palca veľmi dobrú ochranu pred obuvou. Integrovaný gélový korektor opätovnému vybočeniu palca.

Je pre mňa korektor na haluxy BANDAGE GEL PROTECT vhodný?

BANDAGE GEL PROTECT je vyvinutý na mieru pre ľudí s problematickým kĺbom, ktorý je náchylný na podráždenie od obuvi. Korekčné vlastnosti ocenia ľudia s bolesťou, napätím a pálením v kĺbe. Korektor zabráni prekrytiu palca s druhým prstom. V prípade pochybnosti o tom či je pre Vás pomôcka vhodná, konzultujte použitie s ortopédom.

Korektor na haluxy - BANDAGE GEL PROTECT rozmer produktu

Produktové špecifikácie

  • Univerzálna veľkosť vhodná pre ženy aj mužov
  • Rozmery: dĺžka 9,8 cm, šírka 8 cm - elastický materiál kopíruje chodidlo
  • Textil s elastanom, gél
  • Strih je vhodný na ľavú aj pravú nohu (univerzálne použitie)

Ako správne BANDAGE GEL PROTECT používať?

Korektor na haluxy navlečte na čisté a umyté chodidlo. Palec vsuňte do malého otvoru a ostatné prsty do veľkého otvoru. Gélový korektor musí byť presne medzi palcom a druhým prstom. Bandáž upravte na chodidle tak, aby Vás netlačila a neobmedzila krvný obeh v chodidle.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZC Avatar autora | 6.10.2020
Vsetko bolo ok.